Moje Auto – marka dla polskiego kierowcy

Stan techniczny i wizualny samochodu świadczy o jego kierowcy, dlatego ważne jest, by auto było zawsze sprawne i czyste, także wewnątrz. To nie tylko daje większą satysfakcję z jazdy, ale także sprawia, że samochód dłużej utrzymuje się w dobrym stanie i nie traci na wartości. Z myślą o kierowcach, dla których te wartości mają znaczenie, marka Moje Auto oferuje produkty pozwalające kompleksowo zadbać o każdy samochód.

O marce Moje Auto

Pierwsze produkty z logiem Moje Auto pojawiły się w 2004 roku. Na półkach sklepów motoryzacyjnych i stacji benzynowych wyróżniały się ciekawą gamą kolorystyczną, a oko przyciągała twarz Martyny Wojciechowskiej, dziennikarki telewizyjnej. Pierwsze produkty były preparatami do pielęgnacji samochodu. Kierowcy szybko przekonali się, że rodzime kosmetyki samochodowe wcale nie są gorsze od markowych produktów, często dużo droższych. Dzięki jakości i przystępnej cenie przez prawie piętnaście lat marka Moje Auto stale powiększa rzeszę zadowolonych klientów. To umożliwia dalszy rozwój i rozszerzenie gamy swoich produktów, których powstanie niejednokrotnie konsultowane jest z samymi użytkownikami. Obecnie w ofercie Moje Auto poza kosmetykami samochodowymi, posiada również płyny chłodnicze i akcesoria samochodowe, a także wiele innych produktów, przydatnych w eksploatacji samochodu. Twarzą marki został trzykrotny rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, który rekomenduje produkty Moje Auto.

Kosmetyki samochodowe

Od początku powstania marki Moje Auto kosmetyki są jej głównym produktem, a dzięki systematycznemu rozwojowi i dbałości o jakość, znajdują się wśród wiodących preparatów na rynku. Szeroka gama produktów do pielęgnacji pozwala kompleksowo zadbać o każdy element samochodu. Znajdą się tutaj środki, które zadbają o zewnętrzny wygląd samochodu, czyli preparaty do czyszczenia karoserii, felg i opon. Drugą grupę stanowią środki do pielęgnacji wnętrza samochodu, czyli aerozole do deski rozdzielczej, płyny i pianki do czyszczenia tapicerki, czy ściereczki czyszczące szyby. Ponadto dostępne są także środki do ochrony samochodu przed skutkami zimy, czyli zimowe płyny do spryskiwaczy, silikony do uszczelek w drzwiach, czy odmrażacze do szyb i zamków.

Akcesoria samochodowe

To grupa produktów niezbędnych w każdym samochodzie. Linia Moje Auto Virage oferuje ponad 120 produktów, które mogą przydać się podczas podróży. Podzielone na sześć grup tematycznych, obejmują nie tylko żarówki, czy wycieraczki, ale również przydatne narzędzia do wykonania drobnych napraw. Wśród oferowanych produktów znajdą się apteczki, gaśnice, czy trójkąty ostrzegawcze, których wożenie w samochodzie jest obowiązkowe. Inną grupę stanowią akcesoria, które dopasują wnętrze samochodu do upodobań kierowcy. Należą do nich uchwyty na telefon, dywaniki samochodowe, organizery, a nawet taśmy do mocowania bagażu.

Płyny chłodnicze

Linia produktów Moje Auto Mobiler oferuje płyny chłodnicze, cechujące się wysokimi parametrami pracy. Występują w postaci gotowych płynów, jak i koncentratów. Podobnie jak inne wiodące płyny na rynku, stworzone są na bazie glikolu i dzięki temu, oraz występowaniu w dwóch wersjach kolorystycznych, mogą być mieszane z innymi płynami. Gamę produktów do chłodnic poszerzają uszczelniacze, występujące zarówno w wersji granulek, jak i płynu.

Produkty marki Moje Auto cechuje wysoka jakość w stosunkowo przystępnej cenie. Przy tworzeniu produktów, zawsze szczególną uwagę zwraca się na bezpieczeństwo i efektywne działanie. Dostępne są zarówno w sklepach motoryzacyjnych, a także na stacjach benzynowych, co sprawia, że zawsze znajdują się pod ręką. To dzięki tym cechom produkty Moje Auto są coraz częściej wybierane przez polskich kierowców.

Więcej informacji na https://www.moje-auto.pl

Be the first to comment on "Moje Auto – marka dla polskiego kierowcy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*