Obsługa księgowa nieruchomości

Odpowiedz


Hasło otrzymasz od [email protected]
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Obsługa księgowa nieruchomości

Re: Obsługa księgowa nieruchomości

autor: klaska » 22 lis 2021, 18:26

Obsługa pisze: 02 lis 2021, 12:06 Obsługa księgowa nieruchomości - "Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Borowicz" – to firma zajmująca się obsługą rynku nieruchomości. Ofertę kieruje do Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych, osób prywatnych. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, które potrzebują wsparcia w procesie zarządzania nieruchomościami, jak i do Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Niezależnie więc od tego, do której grupy należysz, skontaktuj się z nami już teraz i ustal idealnie dobrane warunki oraz zakres współpracy.
Prawdę mówiąc, nie bardzo wiem, jak taka obsługa miałaby wyglądać, ale w końcu nie muszę się na tym znać. Takie biuro rachunkowe z Lublina https://ksiegowalublin.com/ poradzi sobie z tego rodzaju zadaniem. Możecie im zaufać. Doskonale znają się na rozwiązaniach, jakie na co dzień takiemu biznesowi są potrzebne.

Obsługa księgowa nieruchomości

autor: Obsługa » 02 lis 2021, 12:06

Obsługa księgowa nieruchomości - "Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Borowicz" – to firma zajmująca się obsługą rynku nieruchomości. Ofertę kieruje do Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości komercyjnych, osób prywatnych. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, które potrzebują wsparcia w procesie zarządzania nieruchomościami, jak i do Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Niezależnie więc od tego, do której grupy należysz, skontaktuj się z nami już teraz i ustal idealnie dobrane warunki oraz zakres współpracy.

Na górę