Strona 1 z 1

Sklepy internetowe

: 16 paź 2021, 16:26
autor: Matrini
Zauważyliście, że w dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej i częściej kupuje się przez interent? Dlaczego tak jest? Ze względu na ceny, które wiadomo, że w sklepach internetowych są jednak nieco niższe, czy może jednak oszczędność czasu? A może większy wybór? Ja w tym momencie już nawet swoje suplementy zamawiam ze strony apteki https://www.apteka-leki.pl bo ich ceny mnie przekonały.

kalmary w cieście piwnym

Re: Sklepy internetowe

: 14 lis 2021, 10:36
autor: Devil93
Matrini pisze: 16 paź 2021, 16:26 Zauważyliście, że w dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej i częściej kupuje się przez interent? Dlaczego tak jest? Ze względu na ceny, które wiadomo, że w sklepach internetowych są jednak nieco niższe, czy może jednak oszczędność czasu? A może większy wybór? Ja w tym momencie już nawet swoje suplementy zamawiam ze strony apteki https://www.apteka-leki.pl bo ich ceny mnie przekonały.
Oj, ja również kupuję online, ale prawdę mówiąc, bardziej interesuje mnie to, co mogę mieć z sieci pożytecznego w postaci wiedzy. Stad takie https://zielonogorski.pl/ strony chętnie odwiedzam. Nie dość, że mogę się tam wielu rzeczy dowiedzieć, to jeszcze doskonale mi to służy na pamięć. Bo o swoim mieście trzeba czytać.

Re: Sklepy internetowe

: 24 lis 2021, 9:33
autor: klamka
Sklepy internetowe muszą szczególnie dbać o swoją widoczność w sieci. To naturalnie jest do wykonania odpowiednimi działaniami. Jak nie mamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie zdecydowanie najlepiej będzie poszukać specjalistów, którzy zajmą się prowadzeniem reklamy naszej firmy w sieci. Ja się na tym nie znam, więc od razu wiedziałam że nie będę eksperymentować. Takie zadanie zleciłam Panu Piotrowi o którym dowiedziałam się ze strony https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-gdansk/ .