Pierwszy samochód

O tym, gdzie kupujemy części samochodowe, gadżety, środki czystości i wszelkiego rodzaju akcesoria.
Awatar użytkownika
Otton72
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2022, 12:57

Pierwszy samochód

Post autor: Otton72 »

Jaki samochód możecie mi polecić jako "pierwszy" dla syna, który przygotowuje się właśnie do egzaminu na prawo jazdy. wiem, że egzamin zda, bo jeździ bardzo dobrze, a dodatkowo wybraliśmy najlepszą szkołę. Jeśli ktoś z Was planuje zrobić w najbliższym czasie prawo jazdy, to kurs na prawo jazdy Wałbrzych, to tylko u Pana Drzewieckiego, zdecydowanie najlepsza.
jaco

Re: Pierwszy samochód

Post autor: jaco »

A jeśli Wam powiem, że prawo jazdy warszawa mam do zrobienia, to jak to ogólnie widzicie? Jak Wam się wydaje, gdzie powinnam się z tym kierować? W ogóle nie wiem, jak do tego podejść, dlatego będę zobowiązana, jak to ma wyglądać. Stąd może warto to wszystko ogarnąć? Jak Wam się wydaje, czy to ma ogólne sens?
markowa

Re: Pierwszy samochód

Post autor: markowa »

Jak już mowa o samochodach to może tu zapytam jaka skrzynia w wynajętym aucie będzie lepsza? To znaczy wiem że wiele zalezy od umiejetności i preferencji ale zapytam jaką Wy byście wybrali? :)
grzelak

Re: Pierwszy samochód

Post autor: grzelak »

A może wybierz się do salonu Porsche Centrum Sopot? Ja tam widziałam niesamowite samochody, wszystkie są w świetnym stanie, sprawdzone po każdym względem a na dodatek mają gwarancję porsche approved
ODPOWIEDZ