Bez kategorii

Profesjonalne szkolenia motocyklowe – podkręć swoje umiejętności!

• Zakładki: 107


Posiadasz prawo jazdy kat. A i chcesz podnieść swoje umiejętności w jeździe na motocyklu? Skorzystaj z naszej oferty szkoleń i zacznij jeździć zawodowo!

Szkolenia motocyklowe – nauczymy cię precyzyjnej jazdy

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. A i pragniesz podszlifować swoje umiejętności na jednośladzie, nasze szkolenia motocyklowe zdecydowanie skierowane są do ciebie. Podczas szkoleń, szczególną uwagę przywiązujemy do umiejętności zmiany pozycji na motocyklu, a także stylu jazdy w trakcie zmiennego tempa oraz przyczepności w trakcie przejazdów przez różnorodne próby. Oprócz intensywnych zajęć praktycznych, zapewniamy również zajęcia teoretyczne, prowadzone przez doświadczonych instruktorów. W praktyce poznasz wiele niezbędnych na drodze manewrów, takich jak slalom, rondo, hamowanie, omijanie przeszkód oraz MSP, czyli precyzja prowadzenia pojazdu, zmiana środka ciężkości, ciasne promienie, kombinacje zakrętów czy serpentyny. Po ukończonym szkoleniu, każdy z uczestników otrzymuje od nas pamiątkowy certyfikat, potwierdzający zdobyte przez niego umiejętności. 

Grupa szkoleniowa obejmuje od 5 do 10 osób – w przypadku większej ilości uczestników danego dnia, dla jak największego komfortu, wydzielane są maksymalnie 5 osobowe podgrupy. Dzięki mniejszym grupom, nasi instruktorzy są w stanie skupić się na każdej osobie, co zapewnia wysoką skuteczność przyswajania wiedzy przez osoby biorące udział w szkoleniu. Podczas szkolenia nie musisz martwić się o wyżywienie – na miejscu zapewniamy smaczny catering, który obejmuje dwa ciepłe dania, serwowane w połowie zajęć praktycznych oraz serwisu kawowego, dostępnego przez cały dzień. Dzięki temu nie musisz organizować czegoś na przekąskę na własną rękę, gdyż wszystko znajdziesz u nas na miejscu.

Jak powinieneś przygotować się do szkolenia? Niezbędnym elementem będzie posiadanie własnego motocykla, który obowiązkowo musi posiadać ważne ubezpieczenie oraz przegląd techniczny. Gabaryty oraz rodzaj posiadanego motocykla nie są dla nas istotne – musi być on jedynie dopuszczony do ruchu na drodze. Jeżeli spełniasz wymienione warunki, bez problemu możesz przystąpić do naszego szkolenia, aby podszkolić swoje umiejętności. Dodatkowo, każdy z uczestników musi posiadać odpowiedni ubiór – jest to wymóg podyktowany względami bezpieczeństwa. Przystępując do szkolenia, powinieneś posiadać przeznaczone do jazdy na motocyklu kurtkę oraz spodnie, rękawice, buty chroniące kostki oraz kask posiadający niezbędne atesty. Wszystko masz na stanie? W takim razie nie zwlekaj i zacznij jeździć z nami!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
290 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *