Garaż

Organizacja garażu samochodowego w kilku krokach

• Zakładki: 450


Najlepszym sposobem ochrony samochodu w momencie, gdy z niego nie korzystasz jest przechowywanie go w garażu. Samochód jest wówczas chroniony przed szkodliwym promieniowaniem UV, sokami oraz owocami pochodzącymi z drzew i roślin, a także minimalizowane jest ryzyko kradzieży pojazdu. Garaż pełni często także funkcję przechowywania różnych rzeczy, nie tylko związanych ze samochodem, co może przyczynić się do zagracenia. Poniżej radzimy jak zorganizować gara samochodowy w kilku krokach.

Poproś o pomoc rodzinę

Sprzątanie garażu to zajęcie wymagające zaadaptowania sporej ilości czasu. Duża ilość artykułów może Cię przytłoczyć, dlatego aby przyspieszyć prace, warto poprosić o pomoc kogoś bliskiego, bądź przyjaciela. Warto zaplanować sprzątanie z wyprzedzeniem i poinformować o tym kogoś z otoczenia. Stwórz plan, przedstaw go pomocnej osobie i zacznijcie działać.

Pogrupuj przedmioty

Warto pogrupować przedmioty według kategorii, ponieważ dzięki temu łatwiej będzie Ci się odnaleźć wśród wszystkich rzeczy. Możesz w tym celu skorzystać z pudełek kartonowych i je opisać, ale bardziej wydajne będzie skorzystanie z takich, które są przezroczyste. Dzięki nim wszystkie schowane przedmioty będą widoczne i łatwe do zidentyfikowania w przyszłości.

Zainstaluj szafki

Maksymalnie wykorzystaj przestrzeń dostępną w swoim garaży, ponieważ dzięki temu, będziesz w stanie przechowywać w nim więcej przedmiotów. Warto w tym celu zainstalować szafki naścienne, bądź modułową komodę. Warto także zainstalować półeczki, na których możliwe będzie przechowywanie mniejszych przedmiotów.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
835 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *