Akcesoria

Użyteczne akcesoria samochodowe

• Zakładki: 485


Współcześnie, samochody to coś więcej niż tylko środek mający służyć do transportu. Bardzo często stanowią one nasz drugi dom, ponieważ spędzamy w nich sporo czasu. Z tego właśnie powodu warto sprawić, by nasze pojazdy były wygodniejsze i zapewniające komfort. Można to zrobić przy pomocy odpowiednich akcesoriów samochodowych. Przedstawiamy listę akcesoriów, które są użyteczne i w które warto się zaopatrzyć.

Ładowarka samochodowa

Jest to jeden z najważniejszych dodatków do naszego samochodu, ponieważ dzięki niemu możemy zasilać nasze urządzenia elektroniczne. Możliwość ładowania baterii smartfona podczas jazdy samochodem to bardzo pomocne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu w trakcie jazdy możemy korzystać z telefonu bez obaw, że się rozładuje. Korzystanie z funkcji GPS pobiera bardzo dużo energii, dlatego warto by smartfon był wówczas cały czas podłączony do zasilania. Wybierz ładowarkę, która pochodzi od renomowanej firmy i upewnij się, że moc wyjściowa urządzenia ma co najmniej 2 ampery – zapewni to szybkie ładowanie telefonu.

Elektroniczna pompka do kół

To urządzenie, które w praktyce jest używane dość rzadko, jednakże należy docenić jego wartość, ponieważ w trakcie kryzysowej sytuacji może nas uratować z postoju w szczerym polu. Dzięki elektronicznej pompce, przebita opona bezdętkowa może być naprawiona w prosty i szybki sposób i to bez korzystania z Twojej energii. Wystarczy podpiąć pompkę do źródła zasilania, odczekać kilka minut i gotowe. Dzięki temu urządzeniu będziesz przygotowany na każdą ewentualność.

Uchwyt na telefon

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy coraz bardziej uzależnienie od smartfonów, przede wszystkim ze względu na rozbudowane funkcje, które oferują. Podczas jazdy samochodem możemy korzystać ze smartfona jako narzędzia do nawigacji, możemy słuchać muzyki lub podcastów, a także rozmawiać przez system głośnomówiący. Mimo, że nie zalecamy korzystania z telefonu podczas prowadzenia, a jednak musisz to zrobić od czasu do czasu, to zrób to przy pomocy dedykowanego uchwytu za telefon. Na rynku znajdziesz wiele modeli, z różnymi możliwościami mocowania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
653 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *