Garaż

Czym jeżdżą gwiazdy disco polo? Samochody godne sław disco!

• Zakładki: 387


Luksusowe samochody i domy – gwiazdy disco polo czerpią z życia pełnymi garściami. Z całą pewnością wybierają produkty klasy premium. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się autom – czym jeżdżą gwiazdy disco polo? Przekonaj się, jakie samochody stoją w garażach polskich artystów.

Mercedesy, Lexusy i inne samochody klasy premium – czym jeżdżą ggwiazdy disco polo?

Zenek Martyniuk, topowy piosenkarz disco polo uwielbia niemiecką motoryzację. Chociaż w jego garażu stoi kilka aut, większość z nich to Mercedesy.  Ostatnio najczęściej można go spotkać w Mercedesie GLE 400d 4MATIC – jest się czym zachwycić! Podobnie, jak samochodem Magdaleny Narożnej, która również postawiła na samochód z najwyższej półki – Lexus LS 500h to imponujący model marki, która słynie z perfekcyjnego wykończenia i doskonałych osiągów. Były mąż, również lubi tę markę – Lexus GS300H to hybryda tego japońskiego producenta. Najwidoczniej kolejnym fanem tej marki jest Marcin Miller, który również jeździ Lexusem – co ciekawe, jego poprzednim samochodem była Toyota Yaris.

Radosław Liszewski, po sprzedaży Chevroleta  Corvette C6, nabył Nissana GT-R, którym jeździ naprzemiennie z Mercedesem CLS 63. Lider zespołu weekend lubi także motocykle. Z kolei rodzeństwo, które tworzy zespół M.I.G., opowiedziało o swojej motoryzacyjnej historii. Fani mogli dowiedzieć się, kiedy zdali egzamin na prawo jazdy i w jakich samochodach zdobywali pierwsze doświadczenia – Marek Gwiazdowski jeździł  Fiatem 126p, Krzysztof Gwiazdowski Fiatem 125p, z kolei Dorota Gwiazdowska, która zdała egzamin na prawo jazdy, gdy miała 18 lat, bała się jeździć i za kierownicę wsiadła stosunkowo niedawno.

Wiemy, czym jeżdżą gwiazdy disco polo – większość stawia na luksus i komfort jazdy, dla innych znakomite osiągi są najważniejsze.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem disco-polo.info.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
222 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *