Mechanika

Olej z serii SynPower – 5w40 syntetyk

• Zakładki: 113


Każdy kierowca wie, że olej silnikowy to absolutny must-have. Jego zadaniem jest zapobieganie bezpośredniemu kontaktowi metalowych części silnika. Dzięki użyciu oleju wytwarza się tzw. film olejowy, który chroni poszczególne części. Warto więc wybierać takie produkty, które swoją jakością zapewniają nam bezpieczeństwo użytkowania i długą żywotność podzespołów. Poniżej prezentujemy jeden z nich, dostępnych w sklepie Najlepsze Oleje.

Olej 5w40 syntetyk należący do serii SynPower został opracowany z zastosowaniem w pełni syntetycznych olejów bazowych i przy użyciu wysoce zaawansowanej technologii addytywnej, które nie tylko odpowiadają, ale również przewyższają wymogi specyfikacji producentów samochodów. Zapewniają one ochronę silnika nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy i temperatury m.in. chroniąc silnik przed zużywaniem przy wydłużonych interwałach wymiany olejów.

W sklepie online Najlepsze Oleje znajdziemy również filtry samochodowe i motocyklowe, chemię do pielęgnacji a także dodatki uszlachetniające do paliwa i olejów, dzięki czemu możemy zapobiec m.in. negatywnemu wpływowi niskiej jakości benzyny i uszkodzeniu części silnika.

Warto zwracać uwagę na jakość stosowanych produktów, dzięki czemu stosunkowo niskim kosztem możemy zapewnić sobie wysoki komfort użytkowania samochodu na lata.

Dodatkowej wiedzy dostarczają wpisy blogowe, z których dowiesz się m.in. jak dbać właściwie o swój samochód oraz jakiego oleju silnikowego powinieneś używać w swoim samochodzie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Najlepsze Oleje

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
284 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *